O Nas
Slider

Agencja Reklamowa DM powstała w 2014 roku w okolicach Gorlice - miasta światła. Choć działamy od 2014 roku, to posiadamy przeszło 10 letnie doświadczenie w branży. Od samego początku zajmujemy się usługami związanymi z kreowaniem wizerunku firm w internecie.

 

Tworzymy identyfikację wizualną, projekty graficzne, strony www, sklepy i portale internetowe, oraz zajmujemy się prowadzeniem social mediów i pozycjonowaniem stron. Fundamentem naszej działalności są niekonwencjonalne projekty, które opieramy na wiedzy o naszym Kliencie. 

 

Naszą aspiracją jest bycie zaufaną agencją reklamową, w której Klienci bezpiecznie widnieją ze swoim biznesem w wirtualnym świecie. W swojej karierze wykonaliśmy ponad 200 realizacji, co przekłada się na pracę dla ponad 100 klientów.

 

Praca, którą wykonujemy jest naszą pasją, dlatego każdemu projektowi poświęcamy się w 100%. Zawsze dokładamy wszelkich starań by nasze realizacje były maksymalnie dobre w ramach przyjętego budżetu. Bierzemy całkowitą odpowiedzialność za realizację powierzonych nam zadań. Słuchamy Państwa oczekiwań i służymy radą o raz pomysłami.

 

Naszym głównym celem jest budowanie internetowego wizerunku i pozytywnego odbioru marki naszych Klientów. Kompleksowa i profesjonalna obsługa to dla nas priorytet, gdyż bardzo zależy nam na długofalowej współpracy z naszymi Klientami.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami – przekonajcie się Państwo, że warto powierzyć nam kreowanie wizerunku Państwa firmy w internecie.

agencja reklamowa gorlice nowy sacz

Co z nami przemawia?

tworzenie stron www gorlice nowy sacz

WYSOKA JAKOŚĆ

W naszej pracy dbamy o każdy szczegół. Robimy wszystko aby nasze strony internetowe i strategie reklamowe były najwyższej jakości, co przekłada się na skuteczność.

sklepy internetowe gorlice nowy sacz

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy w branży od 2014 roku. Mamy za sobą przeszło 200 zrealizowanych projektów i przeszło 100 zadowolonych klientów. Nasz zespół tworzą zawodowcy, którzy lubią swoją pracę.

tworzenie stron internetowych gorlice nowy sacz

BOGATA OFERTA

Oferujemy Państwu szereg dodatkowych usług: zdjęcia, filmy, teledyski, teksty do stron, prezentacje multimedialne i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i współpracy.

tworzenie stron internetowych gorlice nowy sacz

PODEJŚCIE DO KLIENTA

Zadowolenie każdego Klienta jest dla naszej firmy priorytetem. Robimy wszystko by zapewnić najwyższa jakość obsługi, co przekłada się na długoterminową współpracę.

Nasze ostatnie realizacje

Jesteś zainteresowany współpracą?

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami lub masz pytania to zapraszamy do kontaktu.

strony www gorlice nowy sacz

DM STUDIO Damian Markowicz

ul. Samorządowa 17
38-321 Moszczenica

Tel: 791-232-711
Mail: dm@dm-studio.pl
www.dm-studio.pl

Na skróty

Nasza oferta

Jesteśmy na facebook

Copyright © AGENCJA DM. Wszelkie prawa zastrzeżone.